Producent garaży, bram, kojców oraz wiat

Dostępne kolory

Kolory błyszczące


Kolory matowe


Kolory drewnopodobne*

* Przedstawione kolory mogą odbiegać od rzeczywistości

Gwarancja

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące

Gwarancja udzielana jest na podstawie faktury VAT lub potwierdzenia zapłaty wystawionego przez kierowcę

Przypominamy, że do klienta obowiązków należy :

  1. niezwłocznie zgłosić informację, gdy produkt ma wady lub jest niezgodny z tym, co było zamówione i widnieje na dowodzie zakupu
  2. natychmiast przykotwiczyć nabytą konstrukcję stalową do podłoża (zaniechanie tej czynności może być tragiczne w skutkach i bardzo kosztowne!)
  3. przygotować podłoże pod konstrukcję przed terminem montażu - podłoże powinno być wypoziomowane i utwardzone oraz gwarantować stabilność konstrukcji po przykotwiczeniu
  4. konserwacja elementów konstrukcji takich jak: bramy (np. prowadnice i rolki w przypadku bram uchylnych), drzwi (zawiasy) itp.
  5. nie ingerować w konstrukcję we własnym zakresie - wszelkie zmiany konstrukcyjne wynikające ze zmian we własnym zakresie są niedopuszczalne i niebezpieczne

Dostawa i montaż

Termin dostawy

Czas dostawy jest różny i wynosi zazwyczaj do 14 dni. Prosimy mieć jednak na uwadze, że w przypadku większych bądź nietypowych konstrukcji czas ten może się wydłużyć. Na dzień przed przyjazdem kontaktujemy się jeszcze raz w celu potwierdzenia zamówienia i podania konkretnej daty przyjazdu. Jeżeli życzą sobie Państwo otrzymać dostawę w okresie późniejszym to jest taka możliwość, jednak należy wcześniej nas o tym poinformować.

Montaż garażu

Nasi pracownicy są zobowiązani jedynie do dostarczenia garażu na miejsce oraz wykonania montażu. Mocowanie (przykotwiczenie) konstrukcji do wcześniej przygotowanego już podłoża należy do obowiązków klienta.

Istnieje możliwość zamówienia usługi zakotwiczenia konstrukcji do podłoża za dodatkową opłatą. W tym celu należy wcześniej poinformować nas o tym fakcie. Warunkiem wykupienia usługi kotwiczenia jest wcześniejsza przygotowana przez klienta wylewka.

Pozwolenie na budowę

Na budowę konstrukcji: wolnostojącej, nie jest wymagane pozwolenie.

Zapis w Ustawie PRAWO BUDOWLANE (Art 29, rozdz. 4, pkt 2):

wolnostojących parterowych budynków gospodarczych, wiat i altan oraz przydomowych oranżerii (ogrodów zimowych) o powierzchni zabudowy do 35 m2, przy czym łączna liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać dwóch na każde 500 m2 powierzchni działki;

Oznacza to, iż możemy postawić konstrukcję stalową wolnostojącą o wymiarach max. 35m2 (np. 7m x 5m) na działce o wymiarach 500m2, bez pozwolenia na budowę. Należy pamiętać o uzyskaniu z urzędu zwolnienia z pozwolenia na budowę takiej konstrukcji.

Sprzedaż ratalna

Dla wygody klienta prowadzimy sprzedaż ratalną.

Współpracujemy z Alior Bank

Copyrights Kondex . Wszelkie prawa zastrzeżone galeria kontakt 26-110 Skarżysko-Kamienna